bilgi@guvenkalip.com   +90 332 345 08 48   +90 332 345 06 48
GÜVEN KALIP - PRES; Konya Kalıp, Konya Model, Tel Erezyon Kesimi, Pres Baskı, Sıvama Baskı, Kalıp Form, Hızlı Delik Delme, Prograsif Kalıp, Otomotiv Yedek Parça||KALIP,MODEL,ÜRÜNLER,

KURUMSAL

GÜVEN KALIP olarak 15 yıllık tecrübemizle Konya'da faaliyetde bulunan firmamız, 1000 m2' lik Elit Sanayi Sanayi Sitesindeki fabrikamızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Otomotiv yedek parça kalıpları, kesme bükme, sıvama kalıpları, fason pres baskı işleri, tel erezyon kesimi gibi branşlarda hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Şirket kültürü ve deneyimimizden aldığımız güçle kalıp sektöründe elde ettiğimiz konumumuzu, sektördeki değişim ve gelişimleri de dikkate alarak dünya şirketleri seviyesine taşımaktır.

Misyonumuz

Sektöründe ilkleri gerçekleştirerek ilke edindiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı, müşteri memnuniyeti ve çevre bilincini ön planda tutarak çağdaş teknolojileri de kullanıp sürekli hale getirmektir.

Kalite Politikamız

Çevreye, halkımıza ve müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımızı sürekli memnuniyet sağlayacak şekilde yerine getirmektir.

Şirketimiz, kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi için orijinal çözümlerin ve en iyi uygulamaların araştırılıp en kısa sürede müşterilerimizin hizmetine sunulmasına büyük önem vermektedir.

Şirketimiz, kalite hedeflerini kurum genelinde ve birimler bazında belirlemekte ve bunları her yıl yeniden gözden geçirerek güncelleştirmektedir.

Şirketimizin kalite prosedürleri, mevzuat çerçevesinde müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri değerlendirilerek belirlenmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet GEZGİN

GÜVEN KALIP - PRES; Konya Kalıp

Konya Model

Tel Erezyon Kesimi

Pres Baskı

Sıvama Baskı

Kalıp Form

Hızlı Delik Delme

Prograsif Kalıp

Otomotiv Yedek Parça

GÜVEN KALIP - PRES; Konya Kalıp

Konya Model

Tel Erezyon Kesimi

Pres Baskı

Sıvama Baskı

Kalıp Form

Hızlı Delik Delme

Prograsif Kalıp

Otomotiv Yedek Parça

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler dini chat islami chat islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al